Jak urządzić łazienkę na poddaszu? – wizja naszej klientki.

Naszą ostatnią klientka była właścicielka urokliwej łazienki na poddaszu. Jak urządzić łazienkę na poddaszu, aby była funkcjonalna? Postaramy się Wam doradzić na przykładzie ostatniej realizacji firmy Wasz Monter. Kąpiel w takiej łazience to ogromna przyjemność, wystarczy że umieścisz wannę pod oknem dachowym. Dzięki takiemu zabiegowi podczas wielogodzinnych kąpieli będziesz mógł spoglądać w niebo, korzystając z każdego momentu relaksu. Aranżacja łazienki na poddaszu jest dość trudna. Sprawdźmy jak poradziła sobie z nią nasza klientka.

Usługi remontowe Bydgoszcz

Nasza firma Wasz Monter świadczy nie tylko usługi remontowe w Bydgoszczy, ale również dzięki dużemu doświadczeniu doradzamy klientom. Jak urządzić łazienkę na poddaszu z wanną i prysznicem? Nasz hydraulik Bydgoszcz zaproponował klientce montaż ceramiki w postaci półkolistej wanny w rogu łazienki, co pozwoliło na zaoszczędzenie miejsca. Uzyskane miejsce klientka przeznaczyła na prysznic, który jest niezwykle przydatny podczas gorących dni. Nasz hydraulik Bydgoszcz zaproponował montaż deszczownicy, która przepięknie prezentuje się na tle dekoru wykonanego w ramach usługi kładzenie kafelek Bydgoszcz.

Hydraulik Bydgoszcz

Usługi hydrauliczne Bydgoszcz obejmowały również montaż ceramiki takiej jak chociażby  zlew. Wasz Monter doradził umiejscowienie jej na ścianie zaraz obok wanny, ponieważ urokliwe skosy to również niskie ściany. Takie rozwiązanie pozwala na komfortowe korzystanie bez schylania się.

Kładzenie kafelek Bydgoszcz

Firma Wasz Monter pogratulowała również klientce wyboru kafelek. Odpowiadając na pytanie Jak urządzić łazienkę na poddaszu? – warto wybrać jasne kafelki, które przepięknie rozjaśnią pomieszczenie. Usługi remontowe Bydgoszcz obejmowały również kładzenie kafelek Bydgoszcz, przepiękne białe kafle, zdobione szarym paskowaniem zostały dopełnione wrzosowymi dekorami. Barokowego charakteru dodały czarne poziome dekory.

Usługi elektryczne Bydgoszcz

Hydraulik Bydgoszcz będący wykwalifikowanym pracownikiem firmy Wasz Monter, na zlecenie klientki wykonał montaż ceramiki w postaci białej toalety oraz bidetu. Musimy oddać hołd klientce, ponieważ efekt końcowy był oszałamiający. Usługi elektryczne Bydgoszcz to również montaż oświetlenia typu LED, które dodało łazience charakteru.

Poniżej prezentujemy zdjęcia, które otrzymaliśmy od klientki.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *