Składanie mebli 

Każdy z nas posiada w domu meble, ponieważ to nieodłączne wyposażenie każdego mieszkania. Nie ważne czy preferujesz styl nowoczesny, prowansalski czy też rustykalny, każde z nich będzie trzeba złożyć. Składanie mebli często zlecamy fachowcom, takie usługi na terenie Bydgoszczy świadczy firma remontowa WASZ MONTER. W Internecie można przeczytać wiele pozytywnych opinii na ten temat. 

Składanie mebli w przeszłości. 

Meble z przed 20 lat były bardzo trudne w montażu, natomiast obecne składanie mebli jest prostsze, choć nie każdy sobie z tym radzi, dlatego jeżeli masz przechodzić wielogodzinne męczarnie, lepiej wynająć profesjonalną firmę, dla której składanie mebli to błahostka.
Gotowe zestawy mebli pokojowych czy też łazienkowych możemy kupić w wielu sklepach meblowych i marketach budowlanych. Najpopularniejszym z nich jest ten szwedzki, który zna chyba każdy z nas. Mało tego, meble z zestawu mają swoje wady i zalety. Do zalet można na pewno zaliczyć łatwość i czystość transportu. Złożone, w odpowiednich kartonach zajmują niewiele miejsca, przez co łatwo dają się przenosić i transportować.
Składanie mebli powinniśmy rozpocząć od rozpakowania kartonu, zwykle jeden karton to jeden element, dlatego aby uniknąć zamieszania warto rozpakowywać je pojedynczo. W każdym z nich znajdziemy; śrubki, nakrętki oraz kołki które zwykle znajdują się w osobnym woreczku. Każdy z nich jest dokładnie opisany, oraz zaznaczony w instrukcji montażu. Następnie należy wszystkie elementy posegregować, zgodnie z kolejnością montażu opisaną w instrukcji.

Składanie mebli – od czego zacząć?

Jeżeli wszystkie elementy mamy posegregowane, nadszedł czas na składanie mebli. Jednak nie jest to takie łatwe, ponieważ do niektórych mebli wymagane są dwie osoby. W zestawie powinny znajdować się odpowiednie klucze imbusowe i śrubokręty. Jednak o młotek, czy wkrętarkę musimy zadbać sami. Na dzisiejszym rynku większość mebli posiada wszystko, co jest wymagane do składanie mebli w zestawie. Warto zauważyć jednak, iż tych najdroższych narzędzi jak wkrętarka nie ma. Dlatego jeżeli nie posiadamy ich w domu, warto rozważyć składanie mebli przez profesjonalną firmę, ponieważ w konsekwencji koszt usługi będzie znacznie tańszy niż zakup omawianego sprzętu. 
Godną polecenia firmą jest WASZ MONTER usługi remontowe Bydgoszcz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *